Samsung Note 7 Tasarımı ve Özellikleri

Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 7’nin görselleri ortaya çıkmaya başladı. İnsanların akıllarında ise Note 6 nerede sorusu bir ukde olarak kaldı.Tasarım olarak Note 5 tasarımının aynı kaldığı sadece Galaxy S7 Edge’nin gördüğü ilgiden olsa gerek Galaxy Note 7’nin ekranın her iki tarafı da kavisli gözüküyor. Samsung Galaxy Note 7’nin ayrıca bir çok renk seçeneği ile gelebileceği de tahminlerimiz doğrultusunda. Tabi bu görsel ne resmi değil. Her şey Galaxy Note 7’nin resmi tanıtımında ortaya çıkacaktır.

7 webincele dikkat

Samsung Galaxy Note 7’nin Teknik özelliklerine değinecek olursak; Ekran 5,7 inç büyüklüğünde Corning Gorilla Glass 4 Back Panel barındıracak. İşlemci olarak ise Exynos 823 barındıracak. Tahmini ram 6gb olması ihtimali yüksek gibi.


Converted_file_735523c1 (1)

Bizim Görüşümüz:Bazı arkadaşlar Galaxy S7 Edge ve Galaxy Note 7 arasında kalacak gibi gözüküyor. S7 Edge mi Note 7 mi sorusunun en iyi cevabı, Note 7’nin artı olarak kalemi olması, darbelere ve suya dayanıklı olması Galaxy S7 Edge’yi bir tık geride bırakacağından tercih kullanım açısından Galaxy Note 7 olabilir ancak tasarımda göz önünde bulundurulursa Galaxy S7 Edge’nin asaleti ayrı olacaktır. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.