AirDroid Nedir? Nasıl Kullanılır?

AirDroid Nedir ? Nasıl Kullanılır ? AirDroid’ in kullanımı ve özeliklerini merak ediyorsanız biz bi inceleme yaptık. Bi bakalım neymiş ne değilmiş şu AirDroid.

air2

AirDroid, Android telefonunuzu pc üzerinden kontrol etmenizi sağlayan bir uygulamadır. AirDroid ile telefonunuzdaki dosylara erişebilir, dosya aktarımı yapabilir, mesajlara erişebilir ve arama yapma gibi diğer özellikleride kullanabilirsiniz.

Kullanım; Uygulamanın kurulumunu yaptıktan sonra PC üzerinden web.airdroid.com adresine kurulum2014-11-27 09.36.29 yaptığınız mail adresi ile giriyorsunuz ve telefonunuzdaki ağ bağlantısı sayesinde telefonunuza erişim sağlayabiliyorsunuz.

Telefonunuzun depolama kapasitesini ve nekadar kullanılan ve ne kadar boş alan kaldığını sade bir şekilde görebilirsiniz.

air3Kablo bağlantısıyla uğraşmak istemediğiniz zamanlarda bilgisayarınızdan erişim sağlayarak dosya aktarımını hızlıca yapabilirsiniz.

İstediğiniz özellikleri kısıtlayabilir veya açabilirsiniz. Ayrıca AirDroid kurduğunuz cihazınızın çalınması gibi bir durumda konum servisi ile cihazınızın konumuna erişebilirsniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.